• (004) 0351 413 298
  • office@teammontage.ro

Contact

“Un management puternic este cheia pentru succesul fiecărui proiect.”
Team Montage are ca nucleu o echipă tânără, ce își concentrează toate eforturile să ofere soluții adecvate pentru investiția dumneavoastră.

Pentru a face acest lucru, puteți alege din specialiștii noștri care vă stau la dispoziție de la primul contact, în ceea ce privește alegerea soluției, proiectare, execuție și montaj a structurii metalice.

Management

Bostjan Jagodic              Manager General: email: bostjan.jagodic@teammontage.ro
Claudia Jagodic              Manager General: email: claudia.jagodic@teammontage.ro

Personal birou
Marinela Polimac           Asistent Manager: email: marinela.polimac@teammontage.ro
Adriana Pesic                 Economist Marketing: email: adriana.pesic@teammontage.ro
Gabriela Stefan              Economist: email: gabi.stefan@teammontage.ro
Alisa Stamin                  Economist: alisa.stamin@teammontage.ro
Alexandra Stefanescu   Asistent Director: alexandra.stefanescu@teammontage.ro

Personal producție
Catalin Bratosin             Șef de șantier: email: catalin.bratosin@teammontage.ro
Adrian Sendroiu            Inginer producție: email: adrian.sendroiu@teammontage.ro
Mircea Gramada            Inginer sudor: email: mircea.gramada@teammontage.ro
Catalin Marcu                Inginer tehnolog: email: catalin.marcu@teammontage.ro

Date de contact

S.C. Team Montage S.R.L.
Bd. Decebal, nr. 60, bl.37, sc. 1, parter, cod poștal 207280
Craiova, Dolj, România
Tel: (004) 0351 413 298
Fax: (004) 0351 413 298
Cod fiscal: RO 26177848
Registrul Comertului: J16/1398/2009
Email : office@teammontage.ro
Web : www.teammontage.ro